hydration mNOWOŚĆ

Rodzaj: ZABIEGI - Twarz
Opis: Zabieg intensywnie nawilżający z kompleksem Seve Bleue Niezwykły nawilżająco - relaksujący rytuał, który zaspakaja potrzeby każdej odwodnionej skóry.

 

aquarelleRodzaj: ZABIEGI - Twarz
Opis: Intensywny zabieg nawilżająco - energetyzujący do skóry szarej, zmęczonej. Odpowiedni na problem worków wodnych pod oczami. Skóra niedożywiona ze słabym poziomem nawilżenia objawia się złą kondycją, wygląda na zmęczoną i często dochodzi w niej do niepożądanych objawów.

hydration mRodzaj: ZABIEGI - Twarz
Opis: Zabieg nawilżająco - upiększający Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry potrzebującej nawilżenia. Szczególnie polecany wczesną wiosną, po okresie grzewczym, a także latem, gdy skóra jest przesuszona oraz po solarium.

cold creamRodzaj: ZABIEGI - Twarz
Opis: COLD CREAM MARINE RITUAL Regenerująco-odżywczy zabieg dla skóry suchej i wrażliwej Odwodnienie skóry jest spowodowane uszkodzeniem płaszcza hydro-lipidowego. Dehydratacja jest przyczyną nadmiernego przesuszania się skóry, co powoduje dyskomfort, napięcie, pękanie, pieczenie i powstawanie drobnych mikro-urazów.

eye expertNOWOŚĆ

Rodzaj: ZABIEGI - Twarz
Opis: EYE EXPERT TREATMENT - Sekret młodego spojrzenia Innowacyjny, niezwykle efektowny zabieg na okolice oczu z użyciem masujących okularów Eye Massage Mask.

hyaluronicNOWOŚĆ

Wygładzanie i wypełniania zmarszczek.

Rodzaj: ZABIEGI - Twarz
Opis: Innowacyjny zabieg na bazie kwasu hialuronowego. Usuwa pierwsze oznaki starzenia się skóry i precyzyjnie wypełnia zmarszczki.

ibeauty NOWOŚĆ

Rodzaj: ZABIEGI - Twarz
Opis: Intensywny zabieg nawilżająco-wygładzający Intensywny zabieg z użyciem zaawansowanych technologicznie preparatów i specjalistycznych urządzeń.

ibeautyNOWOŚĆ

Rodzaj: ZABIEGI - Twarz
Opis: Intensywny zabieg oczyszczający i wygładzający skórę Intensywny zabieg z użyciem zaawansowanych technologicznie preparatów i specjalistycznych urządzeń.

ibeautyNOWOŚĆ!!!
Rodzaj: ZABIEGI - Twarz
Opis: IBEAUTY WRINKLE CORRECTOR Intensywny zabieg wygładzająco-wypełniający na głębokie zmarszczki Intensywny zabieg z użyciem zaawansowanych technologicznie preparatów i specjalistycznych urządzeń.

ibeautyNOWOŚĆ

Rodzaj: ZABIEGI - Twarz
Opis: Intensywny zabieg ujędrniająco - liftingujący Intensywny zabieg z użyciem zaawansowanych technologicznie preparatów i specjalistycznych urządzeń.

hydration mRodzaj: ZABIEGI - Twarz
Opis: Ekspresowy zabieg upiększający dla każdego typu skóry. Zabieg ma za zadanie nawilżyć, odżywić, wygładzić i odświeżyć naskórek, usunąć oznaki zmęczenia oraz przywrócić skórze zdrowy i promienny wygląd.

silicium mNOWOŚĆ

Rodzaj: ZABIEGI - Twarz
Opis: Luksusowy odmładzająco-liftingujący zabieg, który wykracza poza klasyczną kosmetykę. Już po jednym zabiegu skóra może wyglądać o 5 lat młodziej.

oceanRodzaj: ZABIEGI - Twarz
Opis: Skóra mężczyzn różni się w zasadniczy sposób od skóry kobiet. Naskórek jest znacznie grubszy, silniej związany ze skórą właściwą, bardziej odporny, co związane jest z silnym rogowaceniem i zwiększonym wydzielaniem sebum.

pure marineRodzaj: ZABIEGI - Twarz
Opis: Oczyszczający Zabieg Młodzieżowy Oczyszczająco – odświeżający zabieg specjalnie opracowany dla młodej, skłonnej do wyprysków skóry. Zabieg ma za zadanie oczyścić skórę z zaskórników, wygładzić i odświeżyć naskórek, zmniejszyć widoczność porów i przywrócić naturalny balans skórze.

pure marineRodzaj: ZABIEGI - Twarz
Opis: Intensywny oczyszczająco-przeciwtrądzikowy rytuał Profesjonalna, lecznicza terapia, dostosowana do potrzeb skóry tłustej, łojotokowej oraz trądzikowej. Łączy w sobie witalne korzyści z głębi oceanu, aby odzyskać zdrową i czystą skórę.

re balancingRodzaj: ZABIEGI - Twarz
Opis: Jest to w 100% naturalny zabieg przeznaczony dla skóry tłustej i trądzikowej. Mikronizowana alga morska, bogata w 46 witamin i minerałów, połączona została z Controlamine, Pam Extracts® i Cytobiol® Bardane w Intensive Regulating Serum, aby pomóc ustabilizować wydzielanie łoju, uaktywnić krążenie krwi i wspomóc eliminację nagromadzonych toksyn.

renovationNOWOŚĆ!!!
Rodzaj: ZABIEGI - Twarz
Opis: Całkowita odnowa i odmłodzenie skóry Opierając się na innowacyjnych badaniach naukowych, laboratorium Thalgo stworzyło kosmeceutyki do pielęgnacji skóry z opatentowanym kompleksem Mesolift®.

time solutionRodzaj: ZABIEGI - Twarz
Opis: Ekskluzywny odmładzająco-regenerujący rytuał THALGO z unikatowym masażem na mięśniach twarzy, opracowanym przy współpracy z chirurgiem-plastykiem. Masaż Thalgolift to prawdziwy "ręczny lifting", który zwiększa jędrność i elastyczność skóry oraz modeluje kontury twarzy.