ENDERMOLOGIA

endermologiaLapomassage ™ zapewnia znakomite efekty nawet w przypadku otłuszczeń, które są oporne zarówno na gimnastykę jak i dietę.

Regularne ćwiczenia, zbilansowana dieta, programy odchudzające...

Zrobiłaś już wszystko aby pozbyć się zbyt obfitych kształtów, a jednak efektów nie widać?

Teraz jest sposób aby, pozbyć się lokalnych otłuszczeń.

Lapomassage ™ to nieinwazyjna metoda, która rozwiąże Twoje problemy z opornym tłuszczem, cellulitem czy zwiotczałą skórą.

Zapytaj doświadczonego terapeutę o szczegóły tej metody i jej skuteczności udowodnionej badaniami naukowymi.

 
Endermologie - masaż limfatyczny, podciśnieniowy

- Masaż pojedynczy
- Kostium do masażu
- Pakiet 10 zabiegów
- Pakiet 15 zabiegów    


            

Poleć zabiegi znajomym - czekają darmowe zabiegi.

Endermologia i lipomasaż

Cellulit i dodatkowe kilogramy to zmora większości kobiet. Czy każda z nas może mieć pięknie ukształtowaną figurę?

fot0fot1TEST ZABIEGU
Nazwa zabiegu: Endermologie/Lipomasage
Miejsce: Eden Day Spa, Warszawa
Cena: ok. 100 zł za jeden zabieg (zaleca się wykonanie serii kilku zabiegów dla uzyskania najlepszych efektów)
Osoba testująca: Basia, 26 lat
Czas trwania zabiegu: 40 min.


Opis zabiegu:
Endermologie to unikalna metoda leczenia tkanki łącznej opracowana przez francuską firmę LPG w 1986r. Jest to, jak zapewnia producent, wszechstronna, całkowicie naturalna i nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki,zwalczania cellulitu i liftingu twarzy. Ma szerokie zastosowanie estetyczne, terapeutyczne i sportowe. Endermologia zapewnia świetne efekty w przypadku otłuszczeń, które są oporne na działanie diety i gimnastyki. Mechaniczna stymulacja tkanki tłuszczowej prowadzi do ożywienia metabolicznego nieaktywnej tkanki tłuszczowej, uaktywnienia jej metabolizmu i stymulacji uwalniania tłuszczu. Zbita i stwardniała tkanka, która skupia komórki tłuszczowe ulega zmiękczeniu, co pozwala uwolnić i usunąć zlokalizowany i oporny na dietę i gimnastykę tłuszcz.
Ponadto fibroblasty stymulują produkcję kolagenu i elastyny, co wzmacnia, napina i tonizuje skórę, a jednocześnie modeluje sylwetkę.


Jak to działa?
Sekret skuteczności endermologii tkwi w połączeniu oddziaływania pracy rolek (głowica zabiegowa urządzenia posiada rolki napędzane elektrycznie), z których każda ma bardzo ściśle określony cel (wyszczuplanie, ujędrnianie, modelowanie, wygładzanie) z dokładnym określeniem obszarów, które wymagają korekty. Przy wykonywaniu zabiegów na ciało Lipomassage masaż tkanki wykonywany jest właśnie przy pomocy specjalnej głowicy, wyposażonej w dwie niezależnie napędzane rolki, które mogą zbliżać się do siebie, obracać z regulowaną prędkością w tych samych lub przeciwnych kierunkach wspomaganych podciśnieniem. Umożliwia to uzyskanie szeregu typów fałdów skóry o różnej głębokości i grubości, dzięki czemu precyzyjnie osiąga się założone cele.
W jaki sposób przebiega Lipomassage?

fot2Zabieg podzielony jest na kilka etapów.

 1. Lipo-photo/pomiary - polega na ocenie w pozycji stojącej i precyzyjnemu wskazaniu problemu.
 2. Lipo-ocena polega na palpacyjnej ocenie głębokości i rodzaju otłuszczania w pozycji leSącej klienta, na napiętych mięśniach w celu określenia protokołu zabiegu.
 3. Lipo-zoning polega na zaznaczeniu bezpośrednio na kostiumie obszarów objętych zabiegiem, wyznaczeniem linii prowadzenia głowicy.
 4. Lipo - Roll to dobór najlepiej dopasowanej do problemu techniki masowania tkanki (Roll' in, Roll'out, Roll'up).
  Roll'in wpływa na: wyszczuplanie, uaktywnienie lipolizy, lokalne otłuszczenia.
  Roll'up wpływa na: kształtowanie sylwetki, drenaż, rozluźnienie mięśni, celluit.
  Roll'out wpływa na: ujędrnienie skóry, stymulację fibroblastów oraz na zwiotczałą skórę.
 5. Lipo - manewry. Istnieje kilka rodzajów manewrów wykonywanych przez specjalistę przeprowadzającego zabieg: rock, swing, bouncing oraz standing. Każdy z nich dopasowany jest do określonego problemu estetycznego.
 6. Lipo-isolation to pozycja w której znajduje się osoba w zależności od doboru techniki.

 

Nasza opinia:
Na początek specjalistka, która wykonywała zabieg dokładnie przyjrzała się mojemu ciału. Wspólnie zdecydowałyśmy, nad którymi partiami chcemy pracować. Podczas zabiegu możliwe jest zarówno działanie wpływające na wyszczuplanie oraz kształtowanie sylwetki, jak i na ujędrnianie ciała. Dlatego też po konsultacji mogłyśmy dopasować działania do konkretnych problemów wybranych obszarów mojego ciała. Następnie założyłam specjalny kostium, który choć przypominał wielkie "rajstopy", to wbrew pozorom okazał się bardzo wygodny. I tak rozpoczął się zabieg. Podobnie jak wiele kobiet, które pierwszy raz poddają się zabiegowi, obawiałam się bólu. Jak się jednak okazało, zabieg nie tylko jest bezbolesny, ale wręcz przyjemny, a nasilenie mocy urządzenia jest dopasowywane do potrzeb klientki. Po 40 minutach różnego rodzaju technik masażu (różnice pomiędzy metodami roll'in, roll'up i roll'out są wyraźnie odczuwalne) czułam, że moje nogi są lekkie. Po powrocie do domu dokładnie przyjrzałam się skórze i muszę przyznać, że nawet po jednym zabiegu widoczna jest różnica - skóra jest bardziej "sprężysta" i elastyczna.