Kobiety od wieków poprawiały swoją urodę i zależnie od istniej mody próbowały wydobyć swoje atuty, a ukryć mankamenty. Makijaż permanentny powstał w celu trwałej zmiany wyglądu danej okolicy skóry.

Zabieg jest sterylny dzięki użyciu specjalnych higienicznych modułów jednorazowego użytku.

Barwnik wprowadzany jest precyzyjnie na jednakową głębokość, tylko do warstwy jasnej naskórka dlatego też stopniowo znika bez pozostawiania obszarów o nierównym zabarwieniu.

Barwniki są pochodzenia mineralnego, nie posiadają środków konserwujących i zapachowych, domieszek oraz stabilizatorów. Nie powodują żadnych działań ubocznych. Ponadto są hipoalergiczne i są poddane testom dermatologicznym i oftalmologicznym.

W zależności od potrzeb za pomocą mikropigmentacji można nadać blask i wyrazistość oczom, zagęścić przerzedzone brwi (technika włosa) lub skorygować ich kształt, czy też nadać piękny naturalny koloryt ustom poprawiając jednocześnie, delikatnie ich kontur.

Dzięki makijażowi trwałemu można też poprawić rysy twarzy po wypadkach, operacjach (zajęcza warga), chemoterapii oraz bliznach i ubytkach. W przypadku chemioterapii wskazane jest wykonanie makijażu trwałego brwi, zanim leki spowodują utratę owłosienia. To pozwala zachować naturalną linię i kolorystykę. Pacjent przechodzi mniejszy stres związany z leczeniem.

Makijaż permanentny utrzymuje się w zależności od typu i kolorów skóry kilka lat. Po około 2 latach należy go jednak wzmocnić, ponieważ wraz ze złuszczającym się naturalnie naskórkiem zmienia się natężenie jego kolorów.

Makijaż permanentny jest doskonałym rozwiązaniem dla:
-     wszystkich,którzy najchętniej wcale się nie malują,
-     kobiet, które mają mało czasu na makijaż,
-     kobiet noszących okulary i szkła kontaktowe,
-     wszystkich kobiet i mężczyzn z przerzedzonymi brwiami, rzęsami, małymi oczami, z bladymi ustami lub o nieregularnym kształcie,
-     wszystkich, którzy chcieli by dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody,
-     wszystkich osób uczulonych na kosmetyki kolorowe,

 

Oferujemy makijaż permanentny:
-     brwi
-     usta (kontur + wypełnienie)
-     kreska na górnej powiece
-     kreska na dolnej powiece
-     zabiegu uzupełniające

  • brwi001
  • brwi002
  • brwi003
  • brwi004
  • brwi005

więcej zdjęć w galerii